Regulamin

Przesyłając zamówienie, oznacza to, że akceptujesz poniższy regulamin dokonywania zakupów.
W chwili, gdy wysyłamy do Ciebie e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia, zawieramy umowę kupna-sprzedaży zgodnie z niniejszym regulaminem.

Sprzedawca

Sprzedawcą jest Sypytkowski Sport Andrzej Sypytkowski, właściciel Hurtowni rowerów

26-200 Końskie, ul. Strażacka 15

NIP 658-147-62-32

Możesz się z nami kontaktować za pomocą poczty elektronicznej: biuro@sypytkowski.pl

Tel/fax: 41 372 25 45

 

Zamówienia


Przy pierwszym zamówieniu, poprosimy Cię o rejestrację w naszej bazie. Jako nasz Klient otrzymasz osobiste konto w systemie hurtowni. Jego posiadanie umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji Sklepu.

Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie danych osobowych, które są niezbędne, przy realizacji zamówienia.

Poprosimy Cię także o podanie numeru telefonu, pod którym można się z Tobą szybko skontaktować, aby  doprecyzować ewentualne szczegóły zamówienia.

Momentem realizacji zamówienia, jest potwierdzenie przez Ciebie sposobu płatności.

Realizujemy tylko zamówienia opłacone i za pobraniem. Zwracamy pieniądze za wszystkie zamówienia zwrócone lub nie dostarczone.

Wszystkie ceny towarów w  hurtowni Sypytkowski Sport Andrzej Sypytkowski są cenami brutto.

Wszystkie produkty w naszym sklepie są nowe i nie używane.

W przypadku, kiedy Hurtownia nie jest w stanie zrealizować zamówienia, a kwota została już wpłacona na konto, zobowiązujemy się poinformować Cię o tym fakcie i zaoferować inne rozwiązanie. Jeżeli proponowane przez nas rozwiązanie nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujące, zobowiązujemy się do niezwłocznego zwrotu pieniędzy na Twoje konto.

W przypadku, kiedy hurtownia nie jest w stanie częściowo zrealizować Twojego zamówienia brakujące produkty odliczane są od sumy zakupów.

Reklamacje i Zwroty

Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania na koszt sprzedawcy.

Promocje

Oferowane przez nas ceny promocyjne dotyczą jedynie ilości towarów przeznaczonych na promocję. Hurtownia zastrzega sobie wycenę zamówień na większe ilości towarów promocyjnych na warunkach rynkowych.

Zastrzeżenia prawne

Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach hurtowni użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia produktów mogą odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.